Skórzana saszetka na pas i udo – dlaczego motocykliści ją pokochali i na co zwrócić uwagę przy jej wyborze:)?

Wielu z Was – motocyklistów przed wyjazdem zastanawia się, gdzie umieścić najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak m.in. klucze, telefon czy dokumenty lub inne drobiazgi, które
nie zmieszczą się w schowku. Wspomniane przedmioty najczęściej lądują w plecaku, który, szczerze, jest co najmniej średnio wygodny.

Torba na pas i udo to doskonała alternatywa dla plecaka! Jest coraz bardziej popularna wśród wielbicieli jednośladów. Kto ma już dłuższy czas – chwali, kto niedawno nabył – dziwi się jak mógł jeździć bez niej, kto jeszcze nie ma…czyta poniższy wpis ;). Swoją rosnącą sławę saszetka na pas i udo zawdzięcza przede wszystkim funkcjonalności – nosząc ją macie ją cały czas blisko ciała; torba pozostawia pełną swobodę ruchów

Saszetka ta jest wyposażona w długi pasek, który mocuje się w talii oraz drugi, krótszy zapinany na udzie. Taki sposób mocowania gwarantuje Wam stabilność torby.

Na co zwrócić uwagę wybierając saszetkę na pas i udo?

Najważniejsza z kwestii to bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Torba musi mieć solidny zamek, który nie będzie chodził tak lekko, że np. zacznie otwierać się podczas jazdy (z wielu opinii wiemy, że to się zdarzało!). Kolejna rzecz to dodatkowe zabezpieczenie torby na udo przez niechcianym otwieraniem, gdy na przykład wykonujemy skłon lub zmieniamy pozycję na motocyklu na bardziej aerodynamiczną. Dobrze sprawdza się dodatkowa górna klapka, zamykana na np. klamrę lub mocne napy.

Nad czym jeszcze zastanowić się przy wyborze torby na udo? Bardzo ważna funkcja to wytrzymałość materiału.

Materiał użyty do uszycia saszetki powinien być wyjątkowo mocny i trwały. Zwróćcie na to uwagę.

Saszetka z z naturalnej bydlęcej skóry jest, co niezwykle istotne, ochroną dla Waszych osobistych rzeczy i dla Was motocyklistów. W przeciwieństwie do saszetek z poliestru lub zwykłego materiału doskonale chroni i amortyzuje ciało. Nie piszemy tu bynajmniej, że jest ochroną podczas przewrotki, może jednak zminimalizować skutki upadku. Poza tym w razie przewrotki (tfu, tfu odpukać oczywiście…) nasze rzeczy osobiste, takie jak dokumenty, klucze do domu czy pieniądze nie będą latały po drodze. Bez wątpienia nikt nie myśli na co dzień o przewrotkach, wypadkach itp, ale zastanowić się nad tym warto. Na przykład wtedy gdy chcecie wybrać odzież motocyklową (wpis o skórze na motor już wkrótce) i akcesoria motocyklowe.

Skórzana saszetka motocyklowa na pas i udo naszej produkcji jest lekka i niewielka– waży plus minus 400 gramów, ale jednocześnie jest w niej dużo miejsca- ma około dwulitrową pojemność plus 3 dodatkowe kieszonki zapinane na zamki (solidne, a jakże:). Nienagannie wykonana, bo uszyta w Polsce, przez doskonałe krawcowe, które fach swój znają od 30 lat. Zresztą co tu dużo mówić – jest zaprojektowana przez motocyklistę dla motocyklistów! Dodatkowy atut – gwarancja na ten produkt to dwa lata. Koszt? Od 180 zł.

Pokochali ja wszyscy, którzy stali się jej posiadaczami. Dołączcie do nich. Warto!

Skórzane saszetki na pas i udo znajdziecie tutaj https://panther4u.pl/kategoria-produktu/akcesoria/torby-motocyklowe/

edf
edf
edf