O NAS

„… BO KIEDY WIATR W USZACH SZUMI I SPRZĘT ODDYCHA TO WIEMY, ŻE PRZESZŁOŚĆ JEST MROCZNA, TERAŹNIEJSZOŚĆ JEST NIEPEWNA, ALE PRZYSZŁOŚĆ KOCHANI –
PRZYSZŁOŚĆ JEST RÓŻOWA.”
Stefan Dudziak

.

 

Zaczęło się w 1982 roku pod karabinami. „W stanie wojennym”. Kto dzisiaj pamięta obławy milicyjne w pobliżu prywatnych garbarń (skóra była reglamentowana)? Za posiadanie półfabrykatu była murowana kara – nawet areszt. W roku 1991 firma usługowa stała się firmą produkcyjno – usługową. Właściciel, Stefan, skoczył – nie przez płot, a na „okrągły stół”. I tak też wylądował na grupowym zwolnieniu z Południowych Zakładów Skórzanych „Chełmek”. Produkowana z początku odzież codzienna wyrywana była przez nabywców spod igły. Firma się rozrastała – kurtki, kożuchy, spodnie…

 

 

Patryk! Obecny właściciel firmy KULT – MOTOR DRP skupował ”Wierzchowiny”, „Komary”, „Awoki”, „Junaki”. W domu smrodził, brudził, rozkręcał, malował. Kto tego nie zna…?Chyba tylko ten kto nie jeździ lub nie mieszka z motocyklistą. Zaszczepił Starego i.. Stary rzekł – nie za dużo tych sprzętów w piwnicach, na murach, na płotach, na bramach przed firmą?! Pierwszą „ramoneskę” odszyto Patrykowi z byle jakiej skóry garbowanej w gołębim guano – bo musiała być sztywna – dzieciak był zadowolony. Teraz normy są wyśrubowane – najlepszy zespół profesjonalistów, najlepsze skóry od sprawdzonych krajowych dostawców i najlepsze dodatki, w tym zamki YKK! Nie ma zmiłuj się – tak jest i będzie! Myślą przewodnią firmy jest produkcja towarów najwyższej jakości, wykonanych solidnie i przystępnych cenowo dla każdego Klienta. Pięknych widoków, wrażeń i wzruszeń by było co wspominać, by znowu na szlak!

A kiedy będziecie przejeżdżać koło Krakowa, Katowic, Jaworzna, Tychów lub Oświęcimia – zajrzyjcie do Chełmka. Piwo nie zawsze się leje, ale zawsze można rozpalić ogień, wypić kawę.
No i koniecznie weźcie kamerę, bo warto! Do zobaczenia na miejscu, bo w życiu piękne są tylko chwile i dlatego warto…
Stefan „Stary” Dudziak

ps. „A może nie stary… bo kiedy wiatr szumi w uszach, sprzęt oddycha, to wiemy, że przeszłość jest mroczna, teraźniejszość nie pewna ale przyszłość Kochani… przyszłość jest różowa.”

 

.

Panther4u to nowa marka znanego, polskiego projektanta i producenta odzieży skórzanej i motocyklowej – Stefana Dudziaka – działa na polskim rynku od 1991 roku. Umiejętnie łączy wierność tradycji z autorskimi nowoczesnymi koncepcjami naszych specjalistów. Dysponujemy potencjałem, który umożliwia nam indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów, zapewnienie najwyższej jakości . Doskonały zespół doświadczonych technologów, projektantów i wykonawców to podstawowy atut firmy. Wieloletnie praktyka umożliwia nam opracowywanie powtarzalnych procedur i tworzenie unikalnych, zindywidualizowanych modeli, dostosowanych ściśle do konkretnych oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy szeroką gamę odzieży i galanterii motocyklowej jak również odzież ekskluzywną. Nasze wyroby wykonywane są z najwyższej jakości skór bydlęcych, cielęcych oraz jagnięcych pochodzenia krajowego i zagranicznego. Oferujemy konkurencyjne ceny… a wiemy to od naszych Klientów z całego kraju! 🙂 Zapraszamy serdecznie!

.